Onze trainers

Vakbekwame trainers

Bij Inventas ben je verzekerd van hooggekwalificeerde en vakbekwame trainers. Wij werken uitsluitend met trainers die een uitstekende staat van dienst hebben in de techniek. Hun training en ontwikkeling heeft onze continue aandacht, met als resultaat: hoogwaardige opleidingen en trainingen die gericht zijn op de praktijk van nu.

Meesters in mechanica

Onze trainers helpen jou om de theorie direct te vertalen naar de praktijksituatie. Dit doen ze met aansprekende voorbeelden en oefeningen. Naast technisch inhoudelijke kennis richten zij zich op jouw persoonlijke vaardigheden en competenties. Je zult merken dat onze trainers anders zijn; ze zijn bekend met jouw werkpraktijk en betrokken bij jouw situatie.

Trainer Jos van Grinsven

Jos van Grinsven

Specialisatie: Constructieprincipes en Statica en Sterkteleer

jos@inventas.nl

040 – 303 46 94
Trainer Mark Cornelissen

Mark Cornelissen

Specialisatie: Elektrotechniek

mark@inventas.nl

040 – 303 46 94
Trainer Peter van Boekel

Peter van Boekel

Specialisatie: Rekenen voor Constructeurs

peter@inventas.nl

040 – 303 46 94
Trainer Tamara Hoogenhout

Tamara Hogenhout

Specialisatie: 3D Print technologie

tamara@inventas.nl

040 – 303 46 94
Ellen Vaders

Ellen Vaders

Specialisatie: Materiaalkunde/Aluminium technologie

ellen@inventas.nl

040 – 303 46 94
Trainer Frits Hermes

Frits Hermes

Specialisatie: FEM simulaties en Statica en Sterkteleer

frits@inventas.nl

040 – 303 46 94
Mart Heerschap

Mart Heerschap

Specialisatie: FEM simulaties

mart@inventas.nl

040 – 303 46 94
Peter Bos

Peter Bos

Specialisatie: Leiderschap en managementvaardigheden

peter@inventas.nl

040 – 303 46 94
Arne de Roest

Arne de Roest

Specialisatie: Constructieprincipes

arne@inventas.nl

040 – 303 46 94

We nemen jouw dagelijkse praktijk als vertrekpunt. We streven naar gelijkwaardig leren voor alle deelnemers. Dit komt ten goede aan de groepsdynamiek en het leerresultaat. Actieve doe-training met veel oefeningen, daar geloven wij in. Daardoor kun jij na elke cursus de theorie direct in de praktijk toepassen. Onze klanten waarderen onze aanpak met een hoog cijfer. Daar gaan we elke training weer voor. Wil jij ook jezelf verder ontwikkelen op technisch gebied? Zie voor meer informatie het overzicht van onze opleidingen. Je vragen kun je ons sturen via de mail: info@inventas.nl of vraag extra informatie aan over een van de opleidingen.

Contact en advies

Heb je nog vragen over de training? Of heb je hulp nodig om de training te vinden die het beste bij je past? Onze studieadviseurs helpen je graag! Ook kun je een gratis studieadviesgesprek aanvragen op een dag en tijdstip naar keuze.

040 – 303 46 94
Maandag t/m vrijdag: 08:30 – 17:30

NEN logo